Geri Ödeme Politikası


Axsosyal.com ve uygulamalarına yüklenen her bakiye veya kredi ya da herhangi bir ödeme AxSosyal ve uygulamaları tarafından geri ödeme yapılamaz, ancak AxSosyal ve uygulamaları yöneticileri gerekli gördüğünde geri ödemelerini gerçekleştirmektedir. AxSosyal ve uygulamalarına yüklenen bakiyeler veya AxSosyal ve uygulamalarına yapılan ödemeler sadece ve sadece AxSosyal ve uygulamalarında kullanılabilir.

Instagram/Twitter/Facebook vb. gibi sosyal medya platformlarının ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

AxSosyal uygulamalarının yöneticilerine ve çalışanlarına karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse üyeliklerine yapıldığı ödemelere, bakiyelere ve kredilere el konulur ve AxSosyal ve uygulamaları gönderilen takipçi veya beğeni işlemlerinin geri alınma hakkını gizli tutar.

AxSosyal ve uygulamaları altında çalıntı kredi kartı ya da farklı yöntemleri ile başkasının adına ödeme yapan kişilerin hesapları nedeni belirtilmeksizin kapatılacaktır.

Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik site bakiyesi olarak geri ödeme yapacaktır.

AxSosyal üzerinde bulunan uygulamalarda kaydı olan her müşteri, yukarıda bulunan kuralları ve koşulları kabul etmiş olur ve şikayetçi olamaz, hak talep edemezler.

 

AxSosyal bildirimde bulunmaksızın geri ödeme politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Sevgi ve saygılarımızla AxSosyal ekibi.